Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του Γυμνασίου Φωτολίβους, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι πραγματοποιήθηκε συνάντηση των γονέων και κηδεμόνων  στο χώρο του Γυμνασίου Φωτολίβους την Πέμπτη 12-10-2023 και ώρα 6μμ – 8:30μμ. Έγινε ενημέρωση από τον Διευθυντή κ. Γεώργιο Ρουμπέσο για θέματα σχετικά με τη λειτουργία του σχολείου, συζητήθηκαν θέματα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και προβλήματα που αφορούν τους μαθητές μας (μεταφορές, ωράριο λειτουργίας, υποδομές στου σχολείου, εκδρομές).
Το διοικητικό συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων βρίσκεται σε συνεχή επαφή με την διεύθυνση του σχολείου και στηρίζει όλες τις προσπάθειες για την βελτίωση της λειτουργίας του.
Ο Διευθυντής του σχολείου, το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου είναι πάντα στη διάθεσή σας για οποιοδήποτε θέμα προκύψει.
Τα τηλέφωνα επικοινωνίας είναι: 2521351045 και 2521093343.
Για τις ανακοινώσεις υπάρχει η ιστοσελίδα του σχολείου: gym-fotol.dra.sch.gr
Το e-mail του σχολείου είναι: mail@gym-fotol.dra.sch.gr

Με εκτίμηση,

Ο διευθυντής